Новости Экономика януковиччаэс

Янукович доручив уряду забезпечити належне фінансування програми зняття з експлуатації ЧАЕС

base article image

Президент України Віктор Янукович доручив уряду забезпечити належне фінансування загальнодержавної програми зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС та перетворення об'єкта «Укриття» на екологічно безпечну систему. Про це повідомила прес-служба Президента.

Зокрема, доручення стосується внесків України до Чорнобильського фонду «Укриття» та рахунку ядерної безпеки, а також фінансування робіт з посилення бар'єрних функцій зони відчуження з метою обмеження поширення радіонуклідів за її межі, закінчення робіт на об'єктах незавершеного будівництва соціальної інфраструктури м. Славутич, гарантованого медичного обслуговування та соціального забезпечення населення, постраждалого від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у повному обсязі.

Президент наголосив, що під час підготовки змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2010 р.» та проектів законів про державний бюджет України на наступні роки витрати на здійснення зазначених заходів уряд має визначати захищеними видатками державного бюджету України.

"Високопосадовці повинні провести нараду із залученням підрядних організацій щодо проблемних питань зняття з експлуатації ЧАЕС та перетворення об'єкта «Укриття» на екологічно безпечну систему, а також розробити план заходів до 25-ї річниці Чорнобильської катастрофи", - йдеться в повідомленні.

За результатами цієї наради вони мають забезпечити вдосконалення нормативно-правової бази щодо забезпечення зняття блоків з експлуатації та перетворення об'єкта «Укриття» на екологічно безпечну систему з урахуванням особливостей діяльності у зоні відчуження та на майданчику Чорнобильської АЕС.

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.