Новости Экономика налоги минфин

Держава посилить контроль над податками при сплаті заробітної плати

base article image

Планується посилити контроль над сплатою податків при виплатах заробітних плат працівникам.

Про це заявила заступник міністра фінансів України Тетяна Єфименко під час презентації Державного бюджету на 2010 рік.

За її словами, перш за все, передбачається посилити роботу по адмініструванню податків, пов'язаних із заробітною платою, адже тільки в місті Києві сьогодні працює 300 тисяч людей, які отримають мінімальну заробітну плату, що, на її думку, не відповідає дійсності.

“Буде надано допомогу, перш за все, платникам податків щодо можливості своєчасно сплачувати ці податки, отримувати повну інформацію щодо процедур, всіх інструкцій, які пов'язані із цією сплатою”, - зазначила вона.

Крім того, за словами Єфименко, планується встановити, яким чином підприємства створюють умови, за яких сплачується мінімальна заробітна плата, а також ввести відповідальність як з боку роботодавця, так і з боку найманого робітника, а також з боку баків щодо контролю по сплаті податків з доходів фізичних осіб при сплаті заробітної плати.

Таким чином, за словами Тетяни Єфименко, планується залучити близько 1 млрд грн. додаткових коштів, які надійдуть до місцевих бюджетів як фінансова база місцевого самоврядування.

А міністр фінансів України Федір Ярошенко додав, що ці заходи будуть спрямовані на “підняття правової культури всіх учасників податкових відносин, щоб ромадяни України, які займаються підприємницькою діяльністю, добровільно сплачували свої податкові зобов'язання”.

М.Мамаєва
 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.