Новости Экономика кпуэнергетикароссияукраина

Співпрацю України та РФ в атомній енергетиці слід використати на користь країні - П.Симоненко

base article image

Якщо співпраця України і Російської Федерації в атомній енергетиці принесе користь нашій країні, її треба використати.  

Про це заявив лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко в ефірі радіо «ЕраFM».

П. Симоненко наголосив, що сьогодні знищуються підприємства, які є гордістю нашого народу. «У цій частині треба шукати взаємовигідну співпрацю і я не сумніваюся в цьому», - сказав він.

За його словами, атомні підприємства України і Росії будувалися «під ті проекти, які ми мали на території Радянського союзу..., і це єдина документація була, це єдине обладнання..., все це давало можливість мати робочі місця і перспективу».

«Після виборів я вніс на розгяд Верховної Ради проект закону щодо повернення в державну власність майна, що було приватизовано. І визначити треба об'єкти, які є і повинні бути об'єктами державної власності, бо це є проблема безпеки, про що ми говоримо, й енергетичної безпеки. Ось тут, я хочу наголосити, й треба співпрацювати ... Ось тут треба шукати відповідь, виходячи з національних інтересів. Якщо цей переговорний процес з Російською Федерацією дасть можливість змінити ситуацію на краще, треба його використати», - переконаний П. Симоненко.

Як повідомляв ГолосUA, голова російського уряду Володимир Путін заявив, що підтримує створення холдингу України і Росії в атомній енергетиці.
 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.