Новости Экономика кабминзерноторговля

Україна планує приєднатися до Конвенції з торгівлі зерном

base article image

Кабінет Міністрів України ініціює приєднання України до Конвенції з торгівлі зерном.

Відповідний законопроект № 0166 від 29 квітня 2010 року вніс до парламенту Кабмін на чолі з прем'єр-міністром Миколою Азаровим.

У пояснювальній записці до законопроекту йдеться, що Україна подала заявку на членство в Міжнародній раді з зерна 1997 року, отримавши статус тимчасового члена і учасника-експортера. 2009 року Рада ухвалила рішення продовжити термін депонування інструментів про приєднання України до Конвенції з торгівлі зерном до 30 червня 2010 року.

При цьому Міністерство аграрної політики України отримало листа від Посольства України у Великобританії про готовність Міжнародної ради з зерна розглянути питання отримання Україною повноправного членства в організації.

Наголошується, що ухвалення і реалізація законопроекту забезпечать повноправне членство України в Міжнародній раді з зерна, що сприятиме розширенню міжнародної співпраці, особливо в умовах членства України у Світовій організації торгівлі, а також виходу України на європейські і світові ринки, розвитку вітчизняної зернової галузі.
 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.