Новости Экономика нафтогазгазпромпутин

Заява про злиття “Газпрому” та “Нафтогазу” - це провокація Путіна - експерт

base article image

Заява про злиття російського "Газпрому" та НАК "Нафтогазу України" це провокаційна заява російського прем`єр-міністра Володимира Путіна.

Про це сказав експерт з енергетичних питань Олександр Нарбут на прес-конференції, передав кореспондент ГолосUA

"Навряд чи вдасться легко здійснити процедуру злиття російського "Газпрому" і НАК "Нафтогаз України". У форматі об'єднання, який має на увазі злиття, йдеться про поглинання, а від поглинання завжди виграє та компанія, що поглинає", - сказав він.

За словами експерта, Володимир Путін, який запропонував це злиття, "за 10 років у влади опанував високе мистецтво провокації в політиці, і подібна пропозиція - яскравий приклад умілої провокації, яка дозволяє в межах цієї ініціативи досягти інших цілей".  

"Зрозуміло, що сам по собі “Нафтогаз” навряд чи представляє якийсь особливий інтерес. Можливо, інтерес викликають родовища нафти або газу, або можливість разом з НАК вийти на видобуток нафти і газу на шельфі Чорного моря. Крім того, давно відомий стійкий інтерес до української газотранспортної системи", - зазначив експерт.

"Сьогоднішнє керівництво в нафтогазовій галузі, може, не стільки стратегічне, але досить прагматичне для того, щоб так легко поступитися своїми позиціями. Не думаю, що так легко може статися об'єднання "Газпрому" і "Нафтогазу", - заявив він.

О. Каретнікова
 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.