Новости Экономика бюджетукраинавроппозиция

Місцеві бюджети західних областей України фінансуються набагато менше, ніж східних -Томенко

base article image

Видатки, які передбачені на місцеві бюджети, значною мірою зосереджені у східних областях України. Про це сказав перший віце-спікер Микола Томенко, передав кореспондент ГолосUA.

“Ми багато чули про те, як радісно заживе місцеве самоврядування, але якщо зважати на ті мізерні 20%, які передбачено на місцеве самоврядування, то варто зазначити, що такого низького рівня виділення видатків на охорону здоров'я, культуру, освіту місцеві бюджети ніколи не мали. Я спілкувався з багатьма головами місцевих рад, їм просто говорять: “Беріть, що є. А потім, може, щось уряд і дасть”. Але, яким чином і скільки, уряд не каже”, - зауважив опозиціонер.

М. Томенко також наголосив, що у видатках на місцеве самоврядування помітна регіональна нерівність розподілення грошей. “Місто, яке найбільше отримало грошей — це Макіївка — 222 млн. грн., Кривий Ріг — 175 млн. грн., Херсон — 173 грн., Горлівка — 149 млн. грн. З цих п'яти міст лише три є обласними. Складається враження, що з містами західних областей ще довго будуть не розраховуватись за неправильне голосування під час виборів”, - додав М. Томенко.

О. Каретнікова.

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.