Новости Экономика амкуміністерства

АМКУ пригрозив п'яти міністерствам

base article image

Антимонопольний комітет рекомендував утриматися від переведення рахунків підпорядкованих державних підприємств та відомств у державні банки.

Про це повідомили в прес-служба АМКУ.

Про результати виконання рішення АМКУ міністерства повинні повідомити в десятиденний термін.

Надіслана вказівка Міністерствам транспорту та зв'язку, палива й енергетики, вугільної промисловості, аграрної політики та житлово-комунального господарства.

За висновками Комітету, такі дії міністерств можуть суттєво обмежити конкуренцію на ринку банківських послуг у вигляді зменшення кола надавачів таких послуг для значної кількості підприємств, зокрема й тих, що перебувають під контролем профільних регуляторів.

"Ринок банківських послуг є достатньо конкурентним, оскільки в Україні діє 175 банків, 18 з яких віднесені до найпотужніших банківських установ. Переведення рахунків усіх державних підприємств, агентств, бюро, центрів та інших державних структур у державні банки може розумітикся як антиконкурентні дії органів влади", - говориться в повідомленні.

"Комітет тримає під прискіпливим контролем ринок фінансових послуг країни, зокрема, у цьому випадку банківський ринок", - наголосив голова АМКУ Олексій Костусєв.

Як відомо, банками державної власності «Державний ощадний банк України», «Укрексімбанк», «АКБ Київ», «Родовідбанк» і «Укргазбанк».
 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.