Новости Экономика евроавтоукраина

Зі зниженням курсу євро в Україні зростатиме продаж атомобілів

base article image

Ослаблення курсу євро в Україні сприятиме пожвавленню продажу автомобілів вартістю понад 150 тис. грн.

Про це заявив експерт автомобільного ринку Дмитро Скляренко.

«Березень і квітень характеризуються істотним «потеплінням» на авторинку, у тому числі й з урахуванням зниження курсу євро. Це певною мірою пожвавило купівельну спроможність українців: активніше почали продаватися автомобілі вартістю понад 150 тис. грн», - сказав він.
Д. Скляренко зазначив, що зниження курсу цієї валюти дозволило на початку квітня знизити ціни на такі транспортні засоби на 7,5%. «Якщо ж гривня буде й далі зміцнюватися по відношенню до долара, не виключається зниження гривневих цін», - наголосив він.

Експерти зауважили, що оскільки ціни на автомобілі в гривні коригуються відповідно до зміни офіційного курсу валюти, для покупців це стає більш вигідним, а значить, сприяє пожвавленню продажів.

За підсумками 2009 року продаж легкових автомобілів в Україні скоротився на 74% у порівнянні з 2008 роком — до 162,3 тис. одиниць. У поточному, за різними оцінками, він може скласти від 120 тис. одиниць до 160-170 тис. одиниць.

У січні-березні в Україні продано 28 тис. автомобілів — на 38% менше, ніж минулого року, однак у березні зафіксовано 50% зростання продажів порівняно з лютим.

За матеріалами: Finance
 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.