Новости Экономика отелицены

Готелі Москви втратили позиції найдорожчих

base article image

Середня вартість номера в готелях столиці Об'єднаних Арабських Еміратів Дубаї є найвищою в світі вже протягом чотирьох місяців.

Про це говориться в звіті незалежного Інституту дослідження туризму в Лондоні “Smith Travel Research” (STR).
 
У дослідженні враховувалася вартість стандартного номера на двох в трьох-, чотирьох- і п'ятизіркових готелях за одну добу. "У лютому 2010 року цей показник (середня ціна номера в готелях Дубаї) склав $252", - говориться в повідомленні.
 
Друге місце за цим показником посіло Токіо, третє — Париж. Середні ціни проживання в готелях у цих містах склали $242 і $211 відповідно.

"Дубаї розташований на першому місці й з іншої причини — середнього доходу на номер, який склав $199. Наступний перелік такий: Токіо ($170), Гонконг ($146), Сідней ($140) і Париж ($137)", - йдеться в звіті.

"За середнім рівнем заповнюваності готелів — 79% — за підсумками лютого Дубаї займає друге місце, поступившись тільки Сіднею з його 85,2%. Гонконг, Лондон, Токіо, Нью-Йорк і Каїр займають третє-сьоме місця відповідно", - наголошується в дослідженні.
 

Як повідомлялося раніше, у лютому московські готелі були визнані найдорожчими в світі, згідно з рейтингом готелів, складеним британською компанією “Hogg Robinson Group” (HRG).

За матеріалами: Finance
 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.