Новости Экономика гнаювелірка

З квітня податкова вилучила незаконних дорогоцінностей на 45 мільйонів гривень

base article image

Загальна сума вилучених працівниками податкової міліції з незаконного обігу ювелірних виробів у рамках операції «Щит» становить більше 45 млн. гривень.

Про це повідомила прес-служба Державної податкової адміністрації.

З початку дії операції «Щит», тобто з квітня 2010 року у правопорушників вилучили товарно-матеріальних цінностей, незаконно ввезених на територію нашої держави, на загальну суму понад 435 млн. гривень. Загалом за час операції уже виявлено понад 1300 різноманітних порушень вимог чинного законодавства. За виявленими фактами порушили 63 кримінальні справи.

Як зазначив заступник начальника Головного управління податкової міліції ДПА України Ігор Латинін, в рамках операції «Щит» у всіх регіонах України створили майже півтисячі мобільних груп за участі співробітників податкової міліції та працівників інших підрозділів податкової служби. Першочергово увага надається підприємствам, які займаються ввозом товарів у великих обсягах, а не дрібним підприємцям.

За його словами, аналіз порушень, пов’язаних із незаконним переміщенням товарів на територію України та їх нелегальним обігом на внутрішньому ринку, свідчить, зокрема, про значну тінізацію сфери обігу дорогоцінного каміння, металів та ювелірних виробів.

Нагадаємо, мета операції «Щит» – протидія незаконному переміщенню товарів через державний кордон та їх подальшому обігу на внутрішньому ринку України, виявлення та руйнування схем ухилення від оподаткування у цій сфері та мобілізації коштів до бюджету.

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.