Новости Экономика черкасышахрайство

На Черкащині порушили кримінальну справу проти економіста фінансового управління райадміністрації

base article image

У Черкасах порушили кримінальну справу за ч. 1 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України проти члена комісії управління агропромислового розвитку Золотоніського району, за допомогою якої одне із сільськогосподарських товариств Золотоніщини незаконно отримало державну грошову виплату в сумі 51 тисячі гривень.

Про це кореспонденту ГолосUA повідомили у Головному управлінні Міністерства внутрішніх справ України в Черкаській області.

Як пояснила прес-секретар управління Наталя Таран, кожного року комісія управління агропромислового комплексу Золотоніського району визначає сільськогосподарські підприємства для отримання бюджетних коштів на розвиток продукції рослинництва. Щоб отримати вказану допомогу, підприємство, пов'язане з рослинництвом, не повинне мати ніяких заборгованостей перед державними та місцевими органами, про що надаються відповідні документи.

За словами начальника УДСБЕЗ Владислава Мамчура, сільськогосподарське товариство боргів мало вдосталь, то ж ні про яку компенсацію мова йти не могла. Але вона вирішила допомогти підприємству. Вона, як економіст фінансового управління Золотоніської районної державної адміністрації, про фінансові справи товариства, а саме про наявність боргів, знала добре, бо особисто здійснювала моніторинг стану розрахунків, але інформацію приховала. Окрім того, жінка входила до складу комісії управління агропромислового комплексу, тому, використовуючи своє службове становище, всупереч встановленим нормам, надала згоду на включення вказаного товариства до реєстру господарств, які мають право на бюджетну компенсацію.

Жінка свідомо пішла на скоєння правопорушення і це не заперечує. Тепер із займаною посадою на найближчі три роки, відповідно до санкції статті 364 Кримінального кодексу України, доведеться попрощатися.

В. Середа

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.