Новости Экономика землячеркасы

На Черкащині зросла кількість земельних зловживань

base article image

Останнім часом на Черкащині спостерігається тенденція до збільшення зловживань у сфері земельних відносин, розбазарювання землі, неправомірний її розподіл. Особливого контролю потребує діяльність, пов'язана з земельними ресурсами у сільській місцевості, на території недіючих військових частин, тощо.

Про це сьогодні під час брифінгу заявив заступник начальника УДСБЕЗ ГУМВС в Черкаській області Олександр Черніков, передав кореспондент ГолосUA.

Правоохоронці постійно здійснюю заходи щодо викриття фактів зловживань у сфері земельних відносин. Протягом 4 місяців поточного року ними викрито 29 злочинів зазначеної категорії, 16 з яких тяжкі. Виявлено більше 1 млн. га земельних угідь, що перебували у незаконному користуванні.

О. Черніков під час брифінгу повідомив журналістам про найбільш резонансні зловживання у сфері земельних відносин.

Так, співробітниками підпорядкованого йому підрозділу викрито злочинну діяльність голови РДА одного з районів, який дав дозвіл на використання приватним особам 72 га земельних угідь з державних резервів. При перевірці було встановлено, що всі 36 осіб, які ніби-то збиралися обробляти землю, є студентами різних ВНЗ Черкащини і до сільського господарства не мають жодного відношення. Причетним до протиправних дій виявився лише один громадянин.

О. Черніков також зазначив, що серед виявлених злочинів - розробка кар'єрів без відповідних ліцензій, незаконне використання лісових угідь. Зокрема, у Канівському районі задокументована неправомірна діяльність посадової особи, яка виділила 10 га лісового масиву для вивчення польоту комарів.

Заступник начальника УДСБЕЗ стверджує, що з кожним роком правопорушники стають все більш вигадливими у своїх злочинних оборудках.

В. Середа
 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.