Новости Экономика апкроссия

Росія цікавить українських аграріїв, як великий ринок збуту - експерт

base article image

Росія цікавить українських аграріїв, як великий ринок збуту. Тому співпраця з РФ у агропромисловому комплексі ними лише вітатиметься.

Про це сказав президент Українського клубу аграрного бізнесу (УКАБ) Алекс Ліссітса

“Росія – це величезний ринок для української аграрної продукції. Тому усі намагання налагодити співпрацю з Росією підтримуються виробниками та переробниками”, - підкреслив він.

За словами експерта, це стосується і ринку м’яса, і молочної продукції, у першу чергу ринку твердих сирів, й інших видів продукції, таких, як цукор. “Росія є великим імпортером на аграрному ринку. Відповідно ми, як сусіди, могли би поставляти до Росії і м’ясо птиці, і яловичину, і молочну продукцію, і тверді сири. Росія і у плані попиту має великий потенціал, та й у плані ціни виграє, як імпортер”, - повідомив він.

Тому, переконаний А. Ліссітса, співпраця з Росією буде радо вітатися українськими сільгоспвиробниками, бо допоможе нам надалі розвивати сектор, збувати нашу продукцію на зовнішньому ринку, що дасть додаткові валютні надходження у країну.

Нагадаємо, за заявою віце-прем’єра РФ Віктора Зубкова відомо, що Росія пропонує Україні співпрацю у деяких галузях АПК, зокрема у м’ясному скотарстві, птахівництві та виробництві цукрового буряка.

І. Носальська


 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.