Новости Экономика италияукраинаинвесторы

Майже 90% італійських інвесторів припинили працювати в Україні

base article image

Майже 90% італійських інвесторів припинили працювати в Україні.

Про це повідомив Президент Торгово-промислової палати Італії в Україні Мауріціо Карневале на V Міжнародному інвестиційному форумі у Тернополі.

В Україні налічується більше ніж 1400 підприємств, які мають у своєму статутному фонді італійський капітал. Однак, тільки 180 з них активно працюють. Решта підприємств не є закритими, але і не функціонують. Це означає, що італійські підприємці пішли з України. Причиною таких кроків італійських інвесторів є незрозуміле небажання місцевої влади співпрацювати.

«Для прикладу, ситуація щодо будівництва сміттєпереробного заводу у Тернополі, - сказав М.Карневале. - Першого зацікавленого підприємця ми презентували приблизно три роки назад. Останнього - кілька місяців тому. Вони були готові інвестувати десятки мільйонів євро в даний проект. Я представив цих людей всім гілкам місцевої влади - керівникам облдержадміністрації, облради і міськради. Але, на жаль, ми не отримали конкретної відповіді від жодного з них».

«Після останньої зустрічі нашого інвестора і представників тернопільської влади тут, ми інвестували 45 тис. євро в передпроектні роботи. Але зараз можна з впевненістю сказати, що ці гроші були викинуті «на вітер». Така ж сама ситуація в нас у Волинській області» - додав представник італійського бізнесу.

За матеріалами: РБК-Україна
 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.