Новости Экономика налоги криминал

Житомирські бізнесмени незаконно проконвертували більше 13 мільйонів "атомних" гривень

base article image

Житомирські бізнесмени незаконно проконвертували 13,4 млн. грн.

Про це повідомили в прес-службі податкової міліції ДПА в Житомирській області.

У рамках розслідування кримінальної справи порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 209 Кримінального кодексу України щодо керівників одного з товариств.

Вказані особи, змовившись із представниками одного із державних підприємств, для заволодіння коштами цього підприємства в особливо великих розмірах уклали договір на постачання товариством товару для українських АЕС, значно завищивши закупівельні ціни. При цьому було порушено Закон України «Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти» та висновок Міжвідомчої комісії з питань державних закупівель. Отримані кошти переказано на рахунок товариства.

Надалі для легалізації незаконних доходів та надання вигляду законності своїй протиправній діяльності зазначені кошти сумою 13,4 млн. грн. проконвертовано за завчасно узгодженою схемою через низку суб’єктів господарської діяльності на рахунки фізичних осіб.

За участі управління боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, ДПА у Житомирській області проводяться слідчо-оперативні заходи для встановлення осіб, причетних до скоєння злочину, та відшкодування завданих державі збитків.
 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.