Новости Экономика украинароссияавтотранспорт

Україна і Росія домовились співпрацювати в галузі автомобільного транспорту

base article image

Україна отримала підтримку з боку Російської Федерації щодо можливості збільшення квоти дозволів для українських перевізників на 2010 рік для здійснення перевезень на в’їзд на виїзд із третіх країн.

Про це було домовлено під час робочої зустрічі в Москві заступників міністрів транспорту України та Росії Олексія Баранова та Миколи Лямова, повідомили ГолосUA в прес-службі уряду.

Вже наприкінці травня питання щодо збільшення квоти дозволів будуть винесені на обговорення під час проведення двосторонньої українсько-російської змішаної комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень.

Сторони обмінялися досвідом щодо організації роботи громадського транспорту – у контексті підготовки України до проведення Євро-2012, зокрема, щодо функціонування електронної системи соціальних платежів на транспорті у Москві. У рамках наради з представниками ДУП „Мосгортранс” українська делегація ознайомилася з системою управління громадського транспорту Москви, у тому числі у сфері застосування сучасних інформаційних систем, системами безготівкового розрахунку на транспорті та пільгових перевезень.

Під час робочої зустрічі заступники міністрів обговорили низку питань щодо перспектив розвитку автомобільних перевезень пасажирів і вантажів у міжнародному автомобільному сполученні між Україною та Росією. Зокрема, проаналізували заходи, що впроваджує Росія в сфері транспортної безпеки – використання супутникової навігації із застосуванням приймачів-передатчиків системи ГЛОНАСС на території Російської Федерації при здійсненні міжнародних автомобільних перевезень з 2011 року; застосування цифрових тахографів для обліку режиму праці та відпочинку водіїв, що виконують перевезення пасажирів та вантажів у міжнародному сполученні.

   


 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.