Новости Экономика львов транспортдолги

Держава заборгувала "Львівелектротрансу" майже 25 млн.грн.

base article image

У березні електротранспортники “Львіввелектротранспорту” отримали лише 30 відсотків свого заробітку. Тим часом ростуть інші борги. Загальна сума коштів, необхідна для сплати податків та виплати зарплати, становить 6339,7 тис. грн, у тому числі 957, 6 тис. грн. - заборгованість перед пенсійним фондом

Про це сказав в.о. керівника ЛКП "Львівелектротранс" Володимир Карпа на прес-конференції.
 
"Цьогоріч на пільгове пасажироперевезення міським електротранспортом із державного бюджету електротранспортникам Львова передбачено 29,4 млн. грн. Це майже на чотири млн. грн. менше, ніж було виділено у минулому році. Однак з передбаченої суми на 17 травня 2010 року підприємство фактично отримало 3 млн 974 тис. грн, з яких лише 1 млн 115 тис. грн пішло на виплату заробітної плати працівникам. На сьогодні заборгованість по зарплаті за березень і квітень становить 3 млн. 710,1 тис. грн." - сказав він.  
 
За його словами, обласний бюджет прийнято і з дня на день очікується, що кошти на підприємство надійдуть.
 
"Тим часом мобілізовуємо всі зусилля на якнайповніший збір виручки. На жаль, багато пасажирів зловживають безплатним проїздом у міському електротранспорті. А субвенція з державного бюджету мало того, що не покриває всіх витрат, вона ще й надходить невчасно. Як керівник підприємства звертаюся до всіх пасажирів електротранспорту з розумінням поставитися до наших проблем і не економити на проїзді в трамваях і тролейбусах. Ставши заручниками субвенцій, електротранспортники України вдаються до страйків. Майже два тижні не виїжджали на маршрути водії електротранспорту Херсону, за ними піднялися на страйк Луцькі тролейбусники, назріває невдоволення серед водіїв міського транспорту Харкова. Львів’яни свого часу відчули на собі усі незручності, коли не виїжджали на маршрути трамваї і тролейбуси у нашому місті" - наголосив він..

Л. Мицай
 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.