Новости Экономика черкасышахрайство

Тендер на закупівлю медичного обладнання для лікувальних установ Черкас провели з порушеннями законодавства

base article image

Правоохоронці Черкащини регулярно проводять перевірки використання бюджетних коштів на предмет корупції, хабарництва та зловживання владою. Тільки у цьому році виявлено вже 77 таких злочинів.

Про це кореспонденту ГолосUA повідомив начальник Головного управління МВС України в Черкаській області полковник міліції Валерій Дерновий.

За його словами, бюджетам різних рівнів завдано збитків на суму понад 8 млн. гривень, забезпечено відшкодування - 5,7 млн. гривень. По 40 кримінальних справах розслідування вже закінчено, вони направлені до суду. Зокрема, головний черкаський правоохоронець звернув увагу на факти зловживання владою службовцями міськвиконкому:

“Сьогодні виникають питання до службових осіб Черкаського міськвиконкому, особливо до тендерного комітету, який при проведенні тендеру на закупівлю медичного обладнання для лікувальних установ міста не тільки допускає до участі в тендері осіб, у яких цей вид діяльності відсутній, а й переможцем з незрозумілих причин стає приватна структура, яка перевищує пропозиції по одному лоту на 91 тисячу гривень, при цьому купує за бюджетні кошти обладнання на суму 650 тисяч гривень. А те обладнання є не робочим, по іншому лоту також структура виграє з перевищенням цінової пропозиції на 125 тисяч гривень. А ці кошти можна було б залучити на придбання ліків чи харчування хворих. По цих фактах порушені кримінальні справи” - розповів В. Дерновий.

В. Середа

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.