Новости Экономика львов бюджет

На соціальний захист у Львові виділять 27 мільйонів гривень

base article image

З бюджету міста Львова на 2010 рік на соціальний захист та соціальне забезпечення планують виділити 27,2 млн. грн., що майже на 5 млн. грн. більше у порівнянні з аналогічним показником минулого року.

Про це сказав голова Львівської обласної ради Мирослав Сеник кореспонденту ГолосUA.

Зокрема, з коштів на соцзахист близько 3,5 млн. грн. передбачено на доплату до пенсій воїнам УПА. «Майже така ж сума закладена на виплату одноразових матеріальних допомог. Окрім того, передбачені видатки, спрямовані на покращення матеріального стану окремих верств населення. На соціальні програми у галузі сім’ї, жінок та молоді закладено 5,2 млн грн, на утримання Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді виділять 1,6 млн грн, на утримання УДЮМКів – 2,3 млн грн.», - наголосив він.

Водночас, за словами політика на заходи з оздоровлення та відпочинку дітей виділено 430 тис. грн. «На утримання інших установ та закладів місто виділить у цьому році майже 3 млн. грн, зокрема на Центр обліку та нічного перебування бездомних громадян і соціальний готель», - наголосив він.

Л. Мицай
 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.