Новости Экономика россияукраинаавіабудування

Співпраця із Росією в авіабудуванні надасть Україні мінімум 500 мільйонів доларів в рік – економіст (ГОЛОС)

base article image

Тісна співпраця із Російською Федерацією у галузі авіабудування буде приносити Україні додатково мінімум 500 мільйонів доларів в рік.
ГОЛОС

Про це в інтерв’ю кореспонденту ГолосUA заявив заступник директора Всеросійського науково-дослідницького кон'юнктурного інституту Віктор Богар.  

«Я вважаю, що користь при спільному виготовленні авіатехніки та відповідно потім при закупці цієї техніки російськими авіакомпаніями прибуток української сторони буде складати не менше півмільярда доларів», - сказав експерт.

За його словами, співпраця із Україною надасть Росії можливість завантажити роботою Воронізький та Самарський авіаційні заводи, на яких виробництво нині фактично призупинене. Для України, як зазначив експерт, співпраця вигідна через просування літаків заводу Антонова на російський ринок. Експерт зазначив, що в перспективі Росія буде закуповувати близько 10 літаків «АН», середня вартість яких буде складати приблизно 100 мільйонів доларів, тобто, як наголосив Віктор Богар, прибутки за саме виготовлення та подальше обслуговування складатимуть близько 500 мільйонів доларів.

К. Коваленко  
 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.