Новости Экономика черкасыотопление

У черкаських будинках промиють труби, щоб поліпшити теплопостачання

base article image

Черкаські комунальники вже готуються до нового опалювального сезону. Цього року вони планують почистити внутрішньобудинкові мережі в 100 черкаських багатоповерхівках. Труби опалення у середині будинку часто забиваються, тому подекуди оселі неможливо опалювати належним чином. Найбільше «недопалювань» проявляється в будинках, які розташовані на кінцевих «точках» теплових магістральних мереж.

Про це кореспонденту ГолосUA повідомив начальник управління житлово-комунального господарства Черкаського міськвиконкому Василь Старіков.

“Ми повністю забезпечуємо промивку систем у всіх будинках, де протягом зимового періоду були нарікання на низький температурний рівень опалення. Цього року плануємо планово зробити промивку в 100 будинках. Уже здійснена така робота в 10 із них по СУБ Соснівського району та СУБ «Митниця». Придніпровська СУБ розпочне роботи з очистки наступного тижня” - сказав В. Старіков.

За його словами, прочистка внутрішньобудинкових мереж відбувається таким чином: під тиском у мережі подають воду, яка і вимиває з них увесь бруд, іржу тощо. Брудну воду зливають у каналізацію. Комунальники сподіваються, що завдяки такій очистці вдасться поліпшити теплопостачання у будинках.

В. Середа
 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.