Новости Экономика правительстводонецкпромышленность

У 2009 році найбільше продукції продала Дніпропетровщина та Донеччина

base article image

За результатами роботи у 2009 році найвищі показники обсягів реалізованої продукції у підприємств Дніпропетровської та Донецької областей (понад 100 мільярдів гривень), підприємствами Луганської та Запорізької областей реалізовано продукції на понад 50 мільярдів гривень, а в середньому в областях цей показник сягнув 25 мільярдів гривень.

Про це заявив перший заступник міністра промислової політики Сергій Сиротюк, повідомили ГолосUA в пре-службі Міністерства промислової політики.

З огляду на основні проблеми підприємств у регіонах, серед яких – зношеність основних виробничих фондів та нерозвинений внутрішній ринок, на сьогодні необхідно створити всі умови для модернізації промислових підприємств.

«Це може бути зроблено за рахунок використання механізмів звільнення устаткування та обладнання, що ввозиться промисловими підприємствами для модернізації, від сплати ввізного мита та податку на додану вартість при імпорті», – наголосив заступник міністра.

У Мінпромполітики переконані, що взаємодію центральних та регіональних органів влади необхідно спрямовувати у декількох ключових напрямках. Зокрема, спільно розробляти законопроекти та нормативно-правові акти для розвитку промислового комплексу, сприяти реалізації державної політики у сфері інноваційної діяльності, впровадженню новітніх ресурсозберігаючих технологій, використанню альтернативних видів палива та здійснювати інші важливі заходи.

Ще одним із завдань, яке потребує уваги міністерств, відомств та обласних державних адміністрацій, є спільна розробка механізмів для погашення існуючої заборгованості на підприємствах та недопущення нової. Крім того, йшлося про забезпечення вітчизняних підприємств професійними кадрами та вирішення питань екологічної безпеки.

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.