Новости Экономика налоги правительство

У Кабінеті міністрів кажуть, що податки повинні бути жорсткими

base article image

До кінця червня Верховна Рада повинна прийняти податковий кодекс в хоча б у першому читанні.

Про це заявив віце-прем`єр-міністр Сергій Тигипко.
"У цьому кодексі буде зниження податкового тиску", - зазначив він.

С. Тигипко, додав, що "податківці у всіх країнах повинні бути жорсткими".
"Але маючи таке погане податкове законодавство, якщо зараз постійно тиснути і тиснути на бізнес, ми отримаємо зворотну реакцію", - вважає він.

Посадовець повідомив, що цього тижня проведе наради з податковою адміністрацією та митною службою. "І ми будемо якраз про це говорити. Зустрівся з німецькими інвесторами, зустрівся з нашими: крик і ґвалт. І ми пробуємо розібратися, де реальна робота податкової адміністрації, а де зловживання на місцях, які потрібно виправити", - сказав С. Тигипко.

Крім того, коментуючи підвищення акцизів, зокрема, на пальне, лікеро-горілчані вироби та тютюн, віце-прем`єр-міністр заявив: "За останній рік, якщо я не помиляюсь, акцизи підіймались шість разів, і за цей час значно збільшились доходи бюджету".

"Дефіцит бюджету 5,3%. Це надзвичайно великий показник. Ми повинні жити за ті гроші, які ми можемо заробити. Щоб не було більш складних проблем, ми повинні постійно скорочувати цей дефіцит бюджету, і найпростіше, легке завдання, це підняти акциз", - зазначив він.

"Ми коли передбачали підняття акцизів, підвищували акциз на той рівень, який трішки нижчий ніж в РФ і Білорусії. Ми боялися, що якщо ми це зробимо, то буде спокуса з Росії чи з Білорусії завести сюди до нас чи пальне, чи лікеро-горілчані вироби", - підкреслив С. Тигипко.

За матеріалами: Українська правда
 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.