Новости Экономика еврозаробітчани

Падіння курсу євро – це не причина для українських заробітчан повертатися, - експерт

base article image

Падіння курсу євро не призведе до того, що українські заробітчани масово почнуть повертатися з країн Єврозони.

Так вважає завідувач відділу міграційних досліджень Інституту демографії та соціальних досліджень НАН України Олексій Позняк. Про це він сказав у коментарі кореспонденту ГолосUA.

«Те, що останнім часом різко впав курс євро, не означає, що українські заробітчани масово почнуть повертатися через це на Батьківщину», - наголосив О. Позняк. - «Це не причина для того, аби вони поверталися».

За словами експерта, заробітчани так різко не реагують на зміни.
«Короткотермінова подія не змусить їх різко щось змінювати. Адже вони поїхали за кордон на місяці або роки. А за цей час ситуація може змінитися. Тому вони не спішать робити різких кроків», - зазначив він.

Однак, додав експерт, якщо ситуація із падінням курсу євро продовжуватиметься місяцями, тоді українські заробітчани можуть повернутися назад.

«Адже тоді їм невигідно буде там працювати. Хоча навіть те падіння, яке сталось, перекриває різницю у заробітній платі між заробітками у Європі і тим, що вони можуть заробити в Україні», - наголосив він. - «Тому поки що нема підстав, щоб заробітчани серйозно реагували на падіння курсу».

О. Черненко
 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.