Новости Экономика налоги криминал

Черкаське підприємство ухилилося від сплати податків на суму 1,5 мільйона гривень

base article image

Співробітники відділу податкової міліції Черкаської області виявили ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах службовими особами одного із приватних підприємств Жашківського району.

Про це кореспонденту ГолосUA повідомили у прес-службі ДПІ в Черкаській області.

Службові особи фіксували в податковій звітності безтоварних операцій від підприємств, які мають ознаки “фіктивності”. Під час вивчення роботи підприємства було встановлено, що воно уклало “фіктивні” договори на купівлю понад 130 тис. тонн піску з метою подальшого віднесення вказаного придбання до складу податкового кредиту, занизивши податкове зобов’язання. У результаті чого умисно ухилились від сплати податку на додану вартість в сумі понад 1,5 млн. грн., що призвело до ненадходження до Державного бюджету коштів в особливо великих розмірах.
 
Під час подальшої перевірки встановлено, що податковий кредит було сформовано від підприємств, які зареєстровані в Києві та мають ознаки “фіктивності”, тому що зареєстровані на осіб, які не мають ніякого відношення до діяльності вказаних підприємств.

За зібраними матеріалами слідчим відділом податкової міліції порушено кримінальну справу по факту ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах.

В. Середа

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.