Новости Экономика бютправительствопредприниматели

Тимошенко хоче завтра створити велику Раду підприємців

base article image

27 травня на засіданні опозиційного уряду, присвяченому темі податкового тиску на малий і середній бізнес, буде створено Раду підприємців для захисту інтересів малого бізнесу у Верховній Раді.
 

 Про це лідер опозиції Юлія Тимошенко сказала на прес-конференції у Полтаві,  повідомили в прес-службі БЮТ. 

"Ми при опозиційному уряді у четвер створюємо велику розширену Раду підприємців для того, щоб можна було безпосередньо брати інформацію підприємців і передавати її до парламенту", - сказала Ю.Тимошенко.

За її словами, необхідність створення Ради підприємців зумовлена тим, що уряд Миколи Азарова припинив співпрацю з громадською Радою підприємців, утвореною за часів попереднього уряду.

"Ми в четвер несесійного тижня присвячуємо засідання уряду всім питанням, що стосуються тиску на малий бізнес. Ми в тому числі порушимо програму, з якою Янукович ішов на вибори, обіцяв п’ятирічні канікули податкові для малого бізнесу. Все це виявляється банальним обманом, там нічого під цим немає", - зазначила вона.

Ю.Тимошенко повідомила, що наступної середи, коли опозиція скористається правом формування порядку денного засідання Верховної Ради, "ми виносимо вже весь пакет законопроектів, весь пакет рішень, які потрібні для захисту малого і середнього підприємництва".

Ю.Тимошенко також підкреслила, що на п’ятницю опозиція викликатиме до Верховної Ради, "по-перше, Тигипка, по-друге, міністра економіки, міністра фінансів, в тому числі і керівника Держпідприємництва, щоб вони по пунктах звітували, чому вони, реформатори в лапках, а, скоріше, антиреформатори, чому вони починають нищити малий і середній бізнес".

"У нас цей напрямок роботи буде відбудований, ця Рада підприємців буде спиратися на Асоціацію малого і середнього бізнесу у кожній області, і ми будемо піднімати цю інформацію і будемо захищати бізнес", - заявила Ю.Тимошенко.

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.