Новости Экономика гнаподатківці

ДПА розфарбує платників податків у червоне, чорне та зелене

base article image

Державна податкова адміністрація запроваджує на своєму офіційному сайті програму, за допомогою якої можна буде дізнатися податкові ризики діяльності будь-якого підприємства.

 

Про це заступник голови Державної податкової адміністрації України Олексій Любченко заявив сьогодні на прес-конференції, передав кореспондент ГолосUA.

 

За його словами, щоб отримати відповідну інформацію, зацікавленій особі достатньо буде набрати ідентифікаційний код контрагента або його назву.

 

„При натискані на „Пошук” система надасть відповідь з текстом чорного, червоного або зеленого кольору. Червоний колір означатиме, що даний платник податків перебуває у зоні посилено контролю ДПА, тобто належить до групи ризику, чорний колір означатиме, що у податківців відсутня інформація про відновлення платоспроможності боржника та про його місце знаходження, а зелений колір свідчииме про сумлінність зазначеного платника податків”, - зазначив О. Любченко.

 

На його думку, програма під назвою „Дізнайся більше про свого бізнес-партнера” допоможе зменшити ризики виникнення негативних наслідків у підприємницькій діяльності.

 

О. Любченко також відзначив, що подібні програми діють у податкових Російської Федерації, Казахстану та Нідерландів.

 

А. Береза

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.