Новости Экономика крунарушение

Під час ревізії Національного інституту проблем міжнародної безпеки ГоловКРУ виявлено порушень на суму майже 1 мільярд гривень

base article image

Під час ревізії фінансово-господарської діяльності Національного інституту проблем міжнародної безпеки протягом 2008-2009 років та за відповідний період 2010 року Головним контрольно-ревізійним управлінням виявлено порушення фінансово-бюджетного законодавства на загальну суму 827,4 тисячі гривень, з них порушення щодо оплати праці – на суму 785,4 тисячі гривень.

Про це повідомили у прес-службі ГоловКРУ.
 
Так, розміри щомісячних премій директору Інституту та його заступників встановлювались без відповідних розпоряджень Секретаря Ради національної безпеки і оборони України. Таким чином, без погодження з органом вищого рівня (РНБО України) дирекції Інституту нараховано та виплачено 495,9 тисячі гривень щомісячних премій.
 
При цьому всупереч розпорядженням Секретаря РНБО України, якими визначено, що преміювання здійснюється відповідно до особистого внеску в загальні результати роботи в середніх розмірах у цій установі, протягом 2008-2009 років розмір премії складав 30-60% посадового окладу, розмір щомісячної премії директора Інституту становив 250-900%, першого заступника директора 50-350 %, заступника – 30-250 %.
 
Крім того, на підставі наказів директора Інституту окремим працівникам з порушеннями Положення про преміювання нараховано та виплачено 69,5 тисячі гривень щомісячної премії.
 
Порушуючи порядок виплати щомісячних премій, Інститутом не дотримано вимоги Порядку обчислення середньої заробітної плати щодо розрахунків відпускних та середнього заробітку під час перебування працівників у відрядженні.
 
Неврахування у відпускних сум щомісячних премій призвело до недоотримання працівниками 193,4 тисячі гривень, а невірний розрахунок розміру середнього заробітку спричинив втрату 17,9 тисячі гривень доходів.
Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.