Новости Экономика газгерманиягазпром

Газпром відправив до Німеччини першу партію газу за маршрутом "Північного потоку"

base article image

"Газпром" відправив до Німеччини першу символічну партію газу за маршрутом "Північного потоку".
   
В порту Виборга в неділю відбулася урочиста церемонія передачі першого кіловат-години російського газу від компанії "Газпром експорт" німецькому клієнтові Wingas.
 

Глава управління Північної Європи "Газпром експорту" Михайло Мальгін передав балон керуючому директору Wingas Belgium Тому Амері, отримавши натомість символічну монету у вигляді оплати.

"Wingas демонструє, що готовий виступати в якості партнера, просувати наш товар в Німеччині і Європі. Так що не праві ті, хто говорить, що наш газ втрачає конкурентоспроможність", - зазначив Мальгін.

Він додав, що частиною конкурентоспроможності газу "Північного потоку" є надійність поставок.

Ініціатор акції Амері, який також є яхтсменом, нагадав, що газопровід Nord Stream повинен запрацювати в 2011 році, "але ми вирішили не чекати, ми хочемо отримати свій газ швидше".

Партію газу взяла на свій борт спортивна яхта Phantasie, яка доставить його з Виборга через Балтійське море в Грайфсвальд до 12 червня.

У ході подорожі команда яхти з восьми співробітників Wingas буде вести вахтовий журнал у своєму блозі в інтернеті.

Газовики обговорюють можливість у подальшому розширення масштабів акції, розраховуючи залучити до участі в регаті всіх акціонерів проекту Nord Stream.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна, Українська правда 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.