Новости Экономика кпуналоги бизнес

КПУ готова розглянути законопроект про введення податкових канікул для малого бізнесу

base article image

Комуністична партія України готова розглянути законопроект про введення податкових канікул для малого бізнесу. Про це заявив голова фракції КПУ Петро Симоненко.

"Потрібно розібратись, що передбачає цей законопроект і яким чином реалізує пільгові канікули, Я готовий розглянути цей законопроект, але поки що я його не бачив", - сказав політик.

П. Симоненко зазначив, що говорячи про пільгові канікули, потрібно кожному, хто займається малим та середнім бізнесом або підприємницькою діяльністю відповісти, звідки ми будемо брати кошти для того, щоб запровадити пільгові канікули.

"Я неодноразово кажу про монополію, про те, як використовуються природні ресурси, яким чином сьогодні видаються кредити та оборотний капітал допомагає розвиватись малому та середньому бізнесу. Тобто, це питання комплексне, і його потрібно розглядати в комплексі", - зазначив лідер КПУ.

Додамо також, що народні депутати не підтримали включення до сьогоднішнього порядку денного Проект Закону про введення податкових канікул для малого бізнесу. “За” проголосував 181 народний депутат з 425 присутніх у залі. Пофракційно: ПР — 0 голосів, БЮТ — 127 голосів, НУ-НС — 53 голоси, КПУ — 0 голосів, Блок Литвина — 1 голос, позафракційні — 0 голосів.
 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.