Новости Экономика правительствофинансыреформи

Тигипко представив програму реформ фінансового блоку

base article image

Реформи в фінансовому секторі України спрямовані на економічне зростання та виконання соціальних завдань бюджету.

Про це заявив віце-прем'єр-міністр України Сергій Тигипко під час засідання комітету з економічних реформ.

За його словами, реформа, розроблена фінансовим блоком уряду, передбачає реалізацію низки заходів, головними з яких є наступні: впровадження середньострокового бюджетного планування, підвищення ефективності видатків, оптимізація управління органами та інше.

Податкова реформа передбачає запровадження податку на нерухомість і значне зниження податкового навантаження, заявив Сергій Тигипко на засіданні Комітету економічних реформ.

"Розробити і ввести в дію Податковий кодекс, який передбачає запровадження податку на нерухоме майно, значне скорочення малоефективних податків і зборів, зближення податкового та бухгалтерського обліків, удосконалення спрощеної системи оподаткування, передбачає реформа податкової системи", - повідомив Тигипко. 

За його словами, стратегічними цілями податкової реформи є зниження податкового навантаження і збільшення податкових надходжень. "Досягнення стратегічних цілей податкової реформи буде реалізовано шляхом розробки та прийняття Податкового кодексу України, над яким ми зараз вже дуже активно працюємо", - сказав Тигипко. 

За словами віце-прем'єра, у Податковому кодексі має бути передбачене зниження кількості податків і зборів. "Значне зниження, я б сказав", - наголосив він. Крім того, передбачається запровадження податку на нерухоме майно. "І я переконаний, що цей податок повинен стати базою оподаткування для місцевих бюджетів", - зазначив Тигипко. 

У той же час Податковий кодекс має передбачати удосконалення спрощеної системи оподаткування. "Але при цьому я вважаю, що ця система повинна залишитися в нашому Податковому кодексі", - сказав Тигипко. 

Крім того, віце-прем'єр відзначив, що необхідне зближення податкового та бухгалтерського обліку, "щоб наші підприємці не вели два, а то й три відразу бухгалтерських обліки". 

А.Береза

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.