Новости Экономика амкужелезная дорога

“Південно-Західна залізниця” виконала вимоги Антимонопольного комітету

base article image

Антимонопольний комітет України завершив розгляд справи щодо «Південно-Західної залізниці».

Про це повідомив Голова АМКУ Олексій Костусєв на засіданні АМКУ, передав кореспондент ГолосUA.

За його словами, «Південно-Західна залізниця» виконала рекомендації АМКУ та знизила комісійний збір при оформленні та поверненні проїзних квитків до 10 гривень – розміру, що існував раніше.

«За нескладними підрахунками можна впевнено сказати про те, що приведення розміру комісійного збору до обґрунтованої величини дозволить споживачам заощадити близько 35 мільйонів гривень щороку. Вимоги Антимонопольного комітету виконані, справу щодо «Південно-Західної залізниці» закрито. Такого підходу до перегляду комісійного збору ми очікуємо і від усіх інших залізниць, з якими ведеться відповідна робота. Якщо залізниці не підуть назустріч вимогам Антимонопольного комітету, суворі штрафні санкції неминучі», - зазначив О. Костусєв.

Нагадаємо, з 20 січня 2010 року «Південно-Західна залізниця» ввела в дію нові тарифи на послуги з оформлення проїзних документів на потяги у внутрішньому сполученні. Зокрема, комісійний збір при купівлі квитка було встановлено в розмірі 12 гривень, а при поверненні – 15 гривень.

М. Олексевич
 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.