Новости Экономика газтаможня

Проти посадових осіб НАК "Нафтогаз" можуть порушити кримінальну справу за нерозмитнений газ

base article image

Проти посадових осіб НАК "Нафтогаз" можуть порушити кримінальну або адмінсправу через нерозмитнення 3,5 млрд куб. м газу в травні.

Про це заявив голова Держмитслужби Ігор Калєтнік.
 

"3,5 млрд куб. м не розмитенено. Це 1,2 млрд грн до бюджету нами не зібрано. І це питання, або про адміністративне правопорушення, або про порушення кримінальної справи відносно посадових осіб НАК "Нафтогаз", - заявив І.Калєтнік.
 

Також І.Калєтнік уточнив, що у травні "Нафтогаз" розмитнив 300 млн куб. м газу. Митні надходження від цього об'єму становлять приблизно 15 млн грн.
 

Нагадаємо, що НАК "Нафтогаз" планував розмитнити в травні 3 млрд куб. м газу. Про це під час колегії Державної митної служби заявив 16 травня ц.р. начальник Регіональної енергетичної митниці Руслан Черкаський. "Це попередні цифри, вони не підтверджені документально... Митні платежі повинні скласти 1,1 млрд грн тільки по газу" - заявив Р.Черкаський. Він також повідомив що у квітні було розмитнено всього 773 млн куб. м газу. На думку голови Державної митної служби Ігоря Калєтніка, розмитнення 3 млрд куб. м у травні дозволило б регіональній енергетичній митниці виконати план надходжень до бюджету в цьому місяці, який складав 3,747 млрд грн.

За матеріалами: РБК-Україна
 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.