Новости Экономика правительствоадресна допомога

У Азарова обіцяють адресну соціальну допомогу до 2012 року

base article image

До 2012 року соціальна допомога стане адресною.

 Про це заявив віце-прем'єр-міністр з гуманітарних питань Володимир Семиноженко, повідомили в прес-службі уряду.

"Реформа системи соціальної підтримки відтерміновувалася довгі роки через хибні популістські міркування. Сьогодні вона не є справедливою, адже близько 40% бідних людей взагалі не отримують соціальну підтримку", - заявив він.

За словами посадовця, тривогу викликає структура бідності в Україні, адже значна частина малозабезпечених — це громадяни, які працюють і сім'ї з дітьми. "Перед нами стоїть стратегічне завдання зменшити проблему "працездатної бідності" і адресно налаштувати систему соціальної підтримки на потреби бідного населення", - заявив В. Семиноженко.

За його словами, згідно з програмою економічних реформ України на 2010-2014 роки, вже до кінця поточного року заплановано розробити сучасну методику з проведення комплексного аудиту видів соціальної допомоги і пільг. До 2012 року всі види соціальної підтримки, окрім допомоги інвалідам дитинства, дітям-інвалідам та пільг особам, які мають виняткові здобутки перед Батьківщиною, повинні стати адресними. "У результаті повинні отримати повне, стовідсоткове охоплення бідних верств населення різними видами соціальної підтримки і зниження рівня абсолютної бідності майже в 2 рази", - підсумував В. Семиноженко.

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.