Новости Экономика минтрансукрзализныцябанк

Мінтранс пообіцяло прискорити реформування "Укрзалізниці"

base article image

На вимогу Світового банку Міністерство транспорту та зв’язку України прискорить роботу з реформування Укрзалізниці. Відповідної домовленості було досягнуто під час зустрічі Міністра транспорту та зв’язку України Костянтина Єфименка з представниками Світового банку, - повідомила прес-служба уряду.

Представники Світового банку зауважили, що в цілому задоволені політикою в транспортній галузі, яку впроваджує уряд. Водночас вони наголосили, що для отримання кредиту на модернізацію Укрзалізниці (мова йде про суму 500 мільйонів доларів) процес реформування залізниці потрібно прискорити.

«Ми бачимо, що уряд приділяє значну увагу цьому проекту та дає «зелене світло» для його реалізації. У свою чергу банк готовий надати всебічну підтримку Мінтрансзв’язку в просуванні реформи Укрзалізниці», – сказали представники Світового банку.

Міністр транспорту та зв'язку Костянтин Єфименко повідомив, що в ІІІ кварталі цього року законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про залізничний транспорт» буде винесено на розгляд Кабінету Міністрів України, а в ІV кварталі – поданий до Верховної Ради України.

«Прийняття цього рішення потребує ретельного обговорення та узгодження з профспілками та іншими представниками громадськості, зокрема, самими залізничниками, – сказав міністр. – Водночас, розуміючи вимогу банку та значимість отримання кредиту, ми прискоримо цю роботу».

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.