Новости Экономика аэропортевро-2012правительство

Кабмін обіцяє 10 км злітно-посадкових смуг у 2011 року

base article image

Уряд України в найближчі півтора роки планує здати в експлуатацію цілий ряд авіаційних об'єктів.

Про це віце-прем'єр-міністр України Борис Колесников заявив під час «Міжнародного форуму аеропортів і авіаперевізників Routes CIS» у Харкові.

«Щодо розвитку авіації, то в найближчі півтора року всі авіаепревізники, які літають до України або захочуть літати до нас, отримають від уряду України ряд об'єктів», - зазначив віце-прем'єр-міністр.

Зокрема, за словами Б. Колесникова, в Харкові не пізніше жовтня 2011 року здадуть в експлуатацію злітно-посадкову смугу завдовжки 2,5 км. У Львові буде побудований новий пасажирський термінал загальною площею 29 тис. кв. метрів і посадкова смуга завдовжки 3,2 км.

Крім того, віце-прем'єр нагадав, що в Борисполі будується новий пасажирський термінал D загальною площею близько 100 тис. кв. метрів. А термінал F згаданого аеропорту буде зданий в експлуатацію цього літа.

У 2011 році будуть готові міжнародний термінал Донецького аеропорту загальною площею 52 тис. кв. метрів і злітно-посадкова смуга завдовжки 4 км.

Колесніков зазначив, що після виконання обов'язкової програми з підготовки до Євро-2012 Кабмін планує зайнятися будівництвом нової смуги в Одеському аеропорту. А також, за його словами, пріоритетним залишається питання Криму.

За матеріалами: Главред

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.