Новости Экономика аіваринокправительство

Уряд прогнозує приєднання України до європейської програми "Відкрите небо" у наступному році

base article image

Україна у 2011 році приєднається до європейської програми "Відкрите небо".

Про це віце-прем'єр-міністр України Борис Колесніков заявив під час Міжнародного форуму аеропортів та авіаперевізників Routes CIS, який проходить у Харкові, - йдеться у повідомленні прес-служби уряду.

"Я не бачу перешкод, щоб Україна наступного року отримала статус "Відкрите небо"", - зазначив він.

За його словами, зараз уряд і "Укравіація" активно ведуть переговори з Євросоюзом за всіма пунктами програми, щоб зняти всі дискримінаційні норми у роботі українських авіакомпаній.

"Уряд і Укравіація активно працюють над програмою "Відкрите небо". Нам залишилося здійснити буквально декілька кроків", - заявив Колесніков.

Віце-прем'єр-міністр нагадав, що Україна також веде інтенсивні переговори щодо відміни візового режиму.

"Переговори просуваються. Якщо нічого не завадить, то з 1 січня 2012 року, можливо, вже діятиме безвізовий режим для громадян України. Це дуже важливо для авіаперевізників", - зазначив Колесніков.

Водночас віце-прем'єр-міністр заявив про необхідність урегулювати питання ціноутворення на авіаперевезення.

За його словами, монополізація авіаринку, яка спостерігається останнім часом в Україні, призвела до невиправдано високої вартості квитків на авіаційні перевезення.

Як зазначив Борис Колесніков, авіаперевізники не повинні забувати, що тільки масовий пасажир може дати поштовх розвитку вітчизняних авіакомпаній і аеропортів.

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.