Новости Экономика внобюджет

Втрати держбюджету від неявки абітурієнтів на ЗНО цього року можуть скласти 8 млн.грн.

base article image

Втрати Державного бюджету через неявку абітурієнтів на зовнішнє незалежне оцінювання цього року можуть скласти 8 млн грн.

Про це повідомила голова Правління Громадянської мережі “Опора” Ольга Айвазовська на прес-конференції в Києві, передав кореспондент ГолосUA.

За її словами, основними проблемами ЗНО цього року були рекордна кількість тих, хто не з'явився на тестування, а також збільшення кількості запізнень. Так, із 433,5 тисяч зареєстрованих на зовнішнє незалежне оцінювання його проігнорувало 64,68 тис. осіб, крім того на 11% у порівнянні із попереднім роком зросла кількість запізнення абітурієнтів та недопущення з цієї причини до складання ЗНО, що в значній мірі позначилося на втратах Державного бюджету, оскільки один тест коштує 65 грн.

“Наслідком неявки є втрати до державного бюджету. Зараз вони становлять майже 4 млн грн. Ми прогнозуємо, що до кінця зовнішнього незалежного оцінювання втрати бюджету будуть на рівні 8 млн грн”, - зазначила Айвазовська.

Довідка ГолосUA. Активістами Громадянської мережі “Опора” організовано 852 спостереження під час тестування з української мови та літератури, іноземних мов у 17 регіонах України. Комітетом виборців України в рамках кампанії “За чесний вступ!” проведено 602 спостереження за тестами з рідної та іноземної мов у Хмельницькій, Дніпропетровській, Харківській, Волинській, Одеській, Київській, Донецькій, Запорізькій областях.

М. Мамаєва
 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.