Новости Экономика украинароссияаэс

Янукович попросив Путіна сприяти в отриманні кредиту в російських банках на будівництво блоків українських АЕС

base article image

Президент України Віктор Янукович попросив прем'єр-міністра РФ Володимира Путіна підтримати Україну в питанні отримання кредиту в російських банках на будівництво нових блоків на Хмельницькій і Рівненській АЕС.

Про це він заявив під час двосторонньої зустрічі у Стамбулі, передала прес-служба українського глави держави.

Говорячи про будівництво атомних електростанцій, В.Януковіч відзначив: "Це те, що нам зараз дуже необхідно, і ми хотіли б дістати можливість прокредитувати будівництво цих заводів російськими банками".
"Ми ведемо переговори і, Володимир Володимирович, прошу, щоб Ви підтримали", - сказав він, звертаючись до В. Путіна.

При цьому В. Янукович відзначив, що Україна не представляє розвиток окремих галузей без участі Росії. "Те, що зараз наші відомства ведуть переговори, щоб Україна стала акціонером заводу по виробництву ядерного палива в Ангарі, це відкриває для нас можливості рішення спільних проектів Росії і Казахстану по спільному будівництву в Україні", - сказав Президент України, додавши, що в перспективі завод дозволить забезпечувати ядерним паливом не тільки Росію і Україну, але і Європу.

Раніше сьогодні в уряді України повідомили, що Росія профінансує 85% будівництва третього і четвертого енергоблоків Хмельницької АЕС, 15% повинна забезпечити українська сторона.

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.