Новости Экономика инфляциядефляція

В Україні почалося відродження економіки — ПР

base article image

Спираючись на оцінку показників економічного зростання у травні та за перший квартал поточного року, можна говорити про початок відродження національної економіки.

Про це заявив народний депутат, представник фракції Партії регіонів Олексій Плотніков у коментарі кореспонденту ГолосUA.

“Відбувається певна зупинка зростання цін. Якщо подивитись на показники економічного зростання і у травні, і у першому кварталі, то у принципі мова йде про магістральний шлях одужання національної економіки”, - наголосив він.

На думку народного депутата, першопричиною цього є створення чіткої вертикалі влади.
“У першу чергу це свідчить про те, що у країні є певна стабільність. Тобто, закінчилися вибори, сформований уряд, сформований Кабінет міністрів, працює Президент і коаліція у Верховній Раді. Тобто, такого плану політичні чинники свідчать про те, що тут не має якихось підстав для того, щоб економіка не зростала”, - сказав він.

Сприяє стабілізації економіки й економічна програма нової влади, підкреслив О. Плотніков: “Далі, це і прийняття бюджету, і початок економічної роботи Кабінету міністрів”.

Крім цього, на думку О. Плотнікова, можна казати про те, що вичерпуються можливості руху інфляційної “гойдалки”, що призводить до стабілізації цін.

Він також переконаний, що для чергової хвилі кризи в Україні восени 2010 року наразі немає ніяких підстав. “Я не бачу якихось причин для того, щоб восени була інфляція чи чергова хвиля кризи. Я взагалі вважаю, що не буде цієї чергової хвилі”, - сказав Олексій Плотніков.

Нагадаємо, за даними Держкомстату в Україні у травні 2010 року, порівняно з квітнем, дефляція становила 0,6%, з початку року інфляція склала 3,7%. Індекс споживчих цін у травні 2010р. відносно квітня 2010р. становить по Україні 99,4%, відносно грудня 2009р. – 103,7%.

І. Носальська

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.