Новости Экономика премьермісцяработа

Азаров: Головною цінністю у процесі модернізації економіки є створення якісно нових робочих місць

base article image

Прем‘єр-міністр України Микола Азаров заявив, що Урядом запроваджуються стандарти прозорості в роботі владних структур.

За його словами, суспільство повинно давати оцінки на підставі реальних справ, повідомляється в «Урядовому кур‘єрі».

Голова Кабінету Міністрів сказав про те, що головною цінністю, яку Уряд сповідує у процесі модернізації економіки, є створення якісно нових робочих місць. «Тобто таких робочих місць, де продуктивність праці не на проценти, а у рази вища, заробітна плата не на гривню, а у рази більша», – пояснив він.

«Уряд працює над виконанням програми реформ: короткотермінової, націленої на стабілізацію економіки, забезпечення зростання виробництва, й середньотермінової, що передбачає серйозні структурні зміни в економіці й підвищення конкурентоспроможності вітчизняного виробництва на основі його глибокої модернізації», - зазначив Микола Азаров і наголосив, що це потребує серйозних інвестицій.

За словами Прем‘єр-міністра, економіка позитивно відреагувала на дії Уряду. «У січні-квітні промислове виробництво зросло на 12,6% порівняно з таким періодом минулого року. Звичайно, це ще не повернення на докризовий рівень, але позитивна тенденція», - сказав він.

Микола Азаров наголосив на тому, що країна сьогодні проходить перший етап оновлення. «Це, власне, етап наведення порядку, виходу з кризи, закріплення тенденцій сталого розвитку. За цей період ми маємо перевищити докризовий обсяг валового виробництва», - підкреслив Голова Кабміну.

За його словами, другий етап - це етап прискореного зростання на базі інноваційно-інвестиційної моделі та системних реформ, що дозволить перевищити рівень ВВП, який був в 1990 році, і подвоїти доходи громадян. По завершенні третього етапу, зазначив Прем‘єр-міністр, Україна подвоїть ВВП, а доходи громадян досягнуть рівня європейських сусідів.

Говорячи про сьогодення, Микола Азаров констатував, що програма кардинальних змін уже стартувала. «Реформи з головною метою - підвищення добробуту людей – розпочались», – підсумував він.
 

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.