Новости Экономика тигипкомвф дефицитбюджет

Тигипко проговорився: кредит МВФ піде на покриття дефіциту бюджету?

base article image

Україні потрібен кредит МВФ щоб краще профінансувати дефіцит бюджету.

Про це повідомив віце-прем'єр-міністр України з економічних питань Сергій Тигипко, передав кореспондент ГолосUA.

«Найголовніше, що я можу сказати і ви самі це бачите, що все одно жодних затримок по заробітній платі нема, жодних затримок по всім соціальним виплатам, по пенсіям нема. Зараз вчителі підуть у відпустку і ви побачите, що зараз всі вони вчасно отримають відпускні. Але це говорить тільки про одне — все одно, щоб нам краще профінансувати дефіцит бюджету нам потрібна програма з МВФ», – заявив він.

За словами віце-прем'єра, інші способи запозичення коштів є невигідними для України. «Якщо ми без МВФ підемо на зовнішні ринки, то там будуть значно дорожчі запозичення, до нас не буде такої довіри з боку інвесторів, а якщо ми залишимось на внутрішньому ринку, то цим самим будемо деініціювати зростання нашого ринку, тому що кредитні ресурси, які повинні були піти в реальний сектор економіки, підуть до бюджету, а це невірно», - сказав С. Тигипко.

Нагадаємо, раніше він заявляв, що кредит від МВФ повинен бути витрачений на покриття зовнішніх боргів України, але аж ніяк не на покриття дефіциту бюджету.

А. Береза
 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.