Новости Экономика кпубюджетдержмонополії

Петро Симоненко: Для наповнення Державного бюджету треба скористатися державними монополіями

base article image

Для наповнення Державного бюджету треба скористатися державними монополіями.

Про це сьогодні заявив лідер Компартії України Петро Симоненко, повідомили в прес-службі КПУ.

“Що Компартія пропонує для того, щоб підтримати власного виробника? По-перше, треба скасувати податок на додану вартість. І терміново. Замінити його податком з обороту. Це буде правильно. По-друге, для того, щоб ми мали справді виважену податкову політику, в комплексі треба вирішувати кілька питань. Чим і з яких джерел ми будемо наповнювати Державний бюджет, якщо буде запропонована політика зниження податкового тиску? Всі про це говорять. Але давайте будемо конкретними. Зниження податкового тиску можливе тільки тоді, коли ми будемо, по-перше, мати виважену державну політику щодо кредитної підтримки підприємств», - пояснив він.

П.Симоненко пропонує встановити кредитну ставку Національного банку і комерційних банків на рівні 3-5%.

«Тоді у наших підприємців буде реальна можливість брати ці гроші і розвиватись. По-друге, ми повинні зрозуміти, що для наповнення Державного бюджету треба скористатися державними монополіями. Те, що у нас є в надрах, – це газ і нафта, те, що ми можемо, наповнюючи Державний бюджет, використати горілчані і тютюнові вироби. Це, до речі, 30% наповнення Державного бюджету. Це державна монополія на реалізацію зерна за кордон. І це дуже великі гроші, які будуть надходити до державної скарбниці. Це і проблема, яка має відношення до захисту нашого власного товаровиробника на внутрішньому ринку”, - сказав Петро Симоненко.

“Просто задекларувати зниження податкового тиску – це означає, що потужний капітал, олігархи визначилися, що зменшення навантаження буде для них, а збільшення навантаження – на кишеню простого трударя. Це саме та політика, яка проводиться останні 18 років. Я пропоную зовсім інші як методологічні, так і організаційні заходи, які дадуть можливість справді мати Податковий кодекс, який буде зменшувати навантаження на наших виробників”, - підсумував лідер КПУ.
 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.