Новости Экономика успппредприниматели

Кінах та Бродський об'єднались, щоб допомогти один одному

base article image

Український союз промисловців та підприємців підписав меморандум про партнерство та співпрацю з Державним комітетом України з питань регуляторної політики та підприємництва.

Документ було підписано в Києві головою УСПП Анатолієм Кінахом та керівником Держкомпідприємництва Михайлом Бродським, передав кореспондент ГолосUA.

За словами А. Кінаха, меморандум “започатковує новий формат стосунків державної структури та громадськості”. “Ми плануємо працювати у підготовці протидії контрабанді в удосконалення системи спрощеного оподаткування, створенню сучасного законодавства про відповідальність держслужбовців за протидію чи бездіяльність їх у розвитку підприємництва. Для того, щоб ця робота була системною, підписана угода, вона буде підкріплена конкретними заходами. Вже створюється спільна експерта група, і я впевнений, що цей діалог обов'язково дасть результат”, - наголосив він.

Свою позицію підписання меморандуму М. Бродський пояснив так: “По-перше, в УСПП багато підприємців, і я думаю, що їх слушна думка могла б допомогти нам в тому, щоб той шлях, який ми обираємо, був більш правильним та виваженим. По друге, у них є якісь напрацювання, вони досить впливові, щоб допомагати нам в наших починаннях, бо ці починання непопулярні не тільки серед підприємців, а й, в першу чергу, серед урядовців. Тому тут допомога Кінаха могла б бути дуже слушною”, - зазначив він.

А. Береза
 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.