Новости Экономика податковий кодексну-нс

Опозиція стверджує, що новий Податковий кодекс призведе до тінізації 5 мільйонів працюючих

base article image

Новий Податковий кодекс призведе до тінізації 5 мільйонів громадян, які працюють в малому бізнесі.

Про це народний депутат від “Нашої України-Народної Самооборони” Ксенія Ляпіна заявила сьогодні на прес-конференції в Києві, передав корреспондент ГолосUA.

За її словами, новий кодекс «містить абсолютно протилежні тенденції, які, зокрема, погіршать становище малих підприємців». «З одного боку, однією рукою хтось щось намагався покращити, другою рукою хтось щось намагався зіпсувати, погіршити, накласти більше видатків. Особливо це стосується погіршення умов для малого бізнесу», - зазначила вона.

К. Ляпіна підкреслила, що голосування за кодекс може відбутися дуже швидко і без належного обговорення.

«Абсолютна ілюзія, що щось вирішуватиметься у Верховій Раді. Всі рішення приймаються в уряді і у Президента, тому, що вони сказали, те й проголосують", - наголосила вона.

Народний депутат вважає, що це може призвести до суттєвої тінізації малого бізнесу, де за різними оцінками, працює 5 з 18 мільйонів працюючих.

"Ви розумієте ризик тінізації такої великої кількості працюючих?! Я вважаю, що кодекс, безумовно, не може бути прийнятим, і я переконана, що над цим кодексом треба ще багато і багато працювати», - підсумувала заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань регуляторної політики та підприємництва.

А. Береза
 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.