Новости Экономика черкащинаазербайджанзерно

Черкащина збільшить обсяги експорту зерна до Азербайджану

base article image

Черкаський губернатор домовився із послом Азербайджанської Республіки в Україні Талятом Мусеїб оглу Алієвим про збільшення обсягів експорту зерна.

Про це кореспонденту ГолосUA повідомили у прес-службі Черкаської облдержадміністрації.

Під час офіційної зустрічі голови Черкаської обласної державної адміністрації Сергія Тулуба з Надзвичайним і Повноважним Послом Азербайджанської Республіки в Україні Талятом Мусеїб оглу Алієвим сторони обговорили питання подальшої співпраці Черкаської області із Азербайджанською республікою.

Зокрема, мова йшла про розширення економічних відносин, збільшення обсягів товарообігу та залучення інвестицій. Голова обласної державної адміністрації Сергій Тулуб запропонував шляхи подальшої співпраці. А саме — збільшити обсяги експорту зернових культур, так як Азербайджанська Республіка має в цьому потребу через стихійне лихо, внаслідок якого затоплено засадження зернових культур в цій країні.

“Ця зустріч стане серйозною основою для подальшого співробітництва” , - запевнив С. Тулуб.
Він також наголосив, що нова влада докладе всіх зусиль, щоб Черкащина активно розвивалася, тому для іноземних інвесторів будуть створені економічно привабливі умови.

В. Середа
 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.