Новости Экономика кпуолігархиприбутки

Комуністи примусили олігархів поділитися своїми прибутками з державою — П. Симоненко

base article image

Комуністи примусили олігархів поділитися своїми прибутками з державою.

Про це під час зустрічі з виборцями на Черкащині заявив лідер Компартії України Петро Симоненко, розповідаючи про діяльність фракції КПУ у Верховній Раді, повідомили в прес-службі КПУ.

“Уряд України вніс пропозицію: для наповнення Державного бюджету підвищити акцизи. Що таке акцизи? Це практично додатковий податок на нас з вами, бо це перекладається на ціну продукції і таким чином, підвищуючи акцизи, залазять до нас у кишеню. Ми дали можливість розглядати це питання у Верховній Раді, але головну поправку до закону внесли ми, комуністи. І ми примусили всю коаліцію проголосувати за цю поправку. Зміст її полягає в тому, що Кабінет Міністрів забезпечує збір цих акцизів без підвищення роздрібної ціни на товари і послуги. А це означає, що ми примусили олігархів своїми прибутками поділитися. Ціна залишається постійною, підвищується акциз, тобто гроші йдуть до Державного бюджету, і водночас зменшується кількість прибутку, який залишається олігархам”, - повідомив лідер КПУ.

“Це у ваших інтересах, шановні, - додав Петро Симоненко, звертаючись до виборців. - Тому кожен такий крок спрямований на те, щоб справді в Україні відродити наше виробництво, створити нормальні умови для життя наших людей, забезпечити старість, а молодим дати можливість працювати”, - зауважив він.
 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.