Новости Экономика россияукраинамолоко

Росія захистить свій ринок від українського молока

base article image

Росія розробила програму захисту виробників молока, значна частина ринку якого наразі припадає на продукцію з України та Білорусі.

Про це заявила міністр сільського господарства РФ Олена Скриннік під час зустрічі із активом російської Національної спілки виробників молока, повідомили кореспонденту ГолосUA у прес-службі міністерства.

Серед заходів допомоги російським виробникам молока – стовідсоткова компенсація ставки рефінансування кредитування галузі, програма субсидіювання племінного тваринництва, впровадження програми кооперативного кредитування переробників молока. «Ми будемо продовжувати моніторинг виконання техрегламенту на молоко та молочну продукцію, реалізації домовленостей по балансу товарообігу із Україною та Білоруссю, вибудовувати конструктивні стосунки з даного питання», - заявила О. Скриннік.

Водночас, Росія суттєво підвищила вимоги до якості імпортного молока. Відповідність до них на українських підприємствах наразі вивчають представники російської ветеринарної інспекції. Коли ця перевірка завершиться, можливість відправляти свою продукцію можуть отримати від 25 до 30 українських підприємств.

Д. Кляхін 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.