Новости Экономика януковмчкодексналоги

Остаточне ухвалення нового Податкового кодексу можливе лише після громадських слухань - Янукович

base article image

Остаточне ухвалення нового Податкового кодексу можливе лише після його ретельної експертизи та громадських слухань.

Таку думку висловив Президент України Віктор Янукович сьогодні журналістам під час відвідування Національного заповідника «Хортиця» у Запоріжжі, передала прес-служба глави держави.

Президент висловив переконання, що прийняттю Податкового кодексу у другому читанні має передувати його вивчення на предмет врахування у цьому документі тих пропозицій, які готували розробники. Йдеться, зокрема, про громадські підприємницькі організації.

«Треба зробити ретельну експертизу. Тільки після того, як ми отримаємо її результати, буде прийнято рішення», – наголосив глава держави. Водночас він висловив думку, що Податковий кодекс, безперечно, може вдосконалюватися і в майбутньому.

«Сьогодні не йдеться про те, що ми приймаємо будь-який документ, і після цього він, так би мовити, вже довічний. Ми будемо доопрацьовувати цей Кодекс до такого стану, коли він підтримуватиметься більшістю у Верховній Раді, і будемо його приймати. А якщо потрібні будуть до нього додатки чи якісь зміни, ми матимемо можливість, користуючись уже цим законом, його вдосконалювати», – підсумував В. Янукович.

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.