Новости Экономика правительствопаводокденьги

Уряд виділив 75,6 мільйонів гривень на ліквідацію наслідків паводків на Західній Україні — МНС

base article image

Уряд виділив матеріальну допомогу у розмірі 75,6 млн. грн. на ліквідацію наслідків паводку на Західній Україні — Закарпатській, Львівській, Чернівецькій та Івано-Франківській областям.

Про це повідомив міністр з питань надзвичайних ситуацій та питань захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Нестор Шуфрич на прес-конференції, передав кореспондент ГолосUA.

"Крім того, Львівщині на ліквідацію наслідків буревію, що стався на початку червня, було додатково виділено ще 10 млн. грн" - зазначив він.

За словами міністра, Україна також не лишається осторонь стихійних лих, що мають місце на території сусідських країн Польщі та Угорщини. "Урядом України було виділено 5 млн. гривень та передано від МНС 600 тис. мішків для піску. У Польщу на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації на території Підкарпатського воєводства було направлено 70 чоловік особового складу та 31 од. техніки, з них 12 насосів високої потужності", - повідомив урядовець.

Нестор Шуфрич підсумував, що всього з початку робіт рятувальниками МНС України із затоплених територій Польщі відкачано 1 млн 462 тис. 550 куб. м води, відведено воду від 906 житлових будинків та 970 присадибних ділянок.

"Безумовно, ми відчуваємо наслідки кризи, багато чого потрібно буде виправляти, але ми сьогодні не будемо говорити про складнощі, а будемо все робити для того, щоб люди могли розраховувати на те, що рятувальники України прийдуть їм на допомогу”, – завершив Міністр.

О. Каретнікова.
 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.